כתיבת תוכניות אבטחה

כתיבת תוכנית אבטחה, (פק"מ 90.029.978)

עפ"י חוק רישויי עסקים ודרישת משטרת ישראל, כל חברה או עסק מאוכלס, מחויב להגיש תוכנית אבטחה כוללת: תוכניות אבטחה ותיק שטח לקצין האבטחה הטריטוריאלית, ולתקפו מעת לעת.

המחויבים בתוכנית אבטחה:

כל בעל עסק המעסיק עובדים או מתקן המקבל קהל, מפעלים, מרכזי אירועים, מרכזים מסחריים, אולמות, אירועים תחת כיפת השמים או עסק המייצר מוצר רגיש או עוסק בעניינים הנוגעים לצבור גדול, נדרשים לתוכנית אבטחה.

מטרת תוכנית האבטחה ותיק שטח:

תוכנית האבטחה הינה בעלת חשיבות רבה, בהיותה כלי מידע לכלל כוחות הביטחון, משטרת ישראל, כיבוי אש, מד"א, פיקוד העורף ועוד. מטרת תוכניות אלו, מתן מענה מהיר וזמין בעת חירום לכלל הגופים ולכן יש צורך בתוכנית בעלת שפה משותפת לכלל הגורמים.

נושאים מרכזיים הכלולים בפק"מ אבטחה (רשימה חלקית):

הגדרת איומים וסקר סיכונים.

מפת סביבת המתקן.

מקומות רגישים במתקן.

גורמים העלולים להשפיע על רמת האבטחה.

שיטת האבטחה.

תוכנית ופרוטוקול להצבת מצלמות אבטחה, מערכות אבטחה ומיגון.

טבלת אמצעי אבטחה, מקרים ותגובות המאושרים ע"י משטרת ישראל.

תוכנית עבודה ושמירת כשירות שנתית לאנשי מערך האבטחה.

לקוחות חדשים:

בניית תוכנית אבטחה מקיפה הכוללת תיק שטח ואישורם מול משטרת ישראל וכיבוי אש, לאחר אישורם, יקבל הלקוח עותק מודפס ועותק צרוב על התקן נייד.

לקוחות קיימים:

ליווי צמוד בכל מהלך השנה למתן מענה בתחום האבטחה ע"י מנהל ביטחון (מוסמך), ביצוע תרגולות ובקרות למערך האבטחה במתקן, תקוף ורענון שנתי של תוכנית האבטחה ותיק השטח בהתאם לדרישות רישויי עסקים, תקוף האישור מול משטרת ישראל ונציבות כיבוי אש, הגשתם ללקוח בעותק מודפס ועותק צרוב על התקן נייד.

מידע נוסף

הערכות לשעת חירום

האם אתם מרגישים מוכנים למצב חירום? מצבי חירום מתרחשים תמיד באופן מפתיע, האירועים לרוב חוצים גבולות ומטילים את השפעתם בתחום הכלכלי, בין אם מדובר באסונות

הרצאות

הגיע הזמן לבחור בילוי אינטלקטואלי, ואנו בפאי אקספרטיס מציעים לכם מגוון רחב של הרצאות מרתקות. ההרצאות מתאימות למוסדות, מועדון גמלאים, ועד עובדים, חוגי בית או

דילוג לתוכן